Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Sprzęt biurowy dla nauczycieli i uczniów do pracy zdalnej

  • Home
  • Wpisy
  • Sprzęt biurowy dla nauczycieli i uczniów do pracy zdalnej

Nauka stacjonarna w szkole dobiegła już końca. Zdalne nauczanie wymaga ogromnego nakładu pracy zarówno nauczycieli jak i uczniów. Do tej pory nikt nie wymagał od nas posiadania drukarki, obecnie nauczanie nie jest prawie możliwe bez niej.

Skanowanie, drukowanie, kopiowanie potrzebne jest zarówno dla tych małych, jak również starszych. Uzyskanie dobrych wyników bez drukarki nie jest już zbyt możliwe.

Świat skonstruowany jest z wzajemnego kontrolowania przekazywanej wiedzy. Dlatego istotny jest wybór sprzętu, który ułatwi pracę gronu pedagogicznemu, jak ich podopiecznym.

Dzięki kserokopiarkom firmy Konica Minolta młode pokolenie będzie mogło swą kreatywność udokumentować, z kolei ich nauczyciele dostaną najlepsze z możliwych narzędzi pracy. Istotne jest dopasowanie sprzętu do potrzeb przyszłego właściciela drukarki.

Sprzęt Konica Minolta oferuje maszyny najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Przykładem może być model Konica Minolta bizhub C3100P, która obsługuje formaty od A6 po A4, zarówno w kolorze monochromatycznym, jak i kolorowym. Atutem tej drukarki jest szybka praca bo aż 31 str/min, wbudowana pamięć 1GB., druk dwustronny oraz kontroler druku EmperonTM zapewniający zwiększenie wydajności pracy.

Dla tych co potrzebują ciszy, by nic ich nie rozpraszało firma Konica Minolta wyprowadziła na rynek modele np. Konica Minolta bizhu 4000P. Czy Konica Minolta C35P. Pierwsza ze wspomnianych drukarek laserowych wyróżnia się nie tylko szybkością, ale również bardzo cichą pracą nie zakłócającą koncentracji. Dzięki niej jeszcze w mgnieniu oka skopiujesz ważne informacje. Wydruk pierwszej strony już po 6,5 sekundy, w ciągu minuty drukuje aż 40 stron czarno-białych. Posiada większą od poprzedniczki pamięć bo aż 128M, podobnie jak powyższy sprzęt obsługuje format od A6 po A4.

Dla tych co cenią czas jest idealnym rozwiązaniem. Nie można pominąć jej unowocześnionej, ekonomicznej i ekologicznej wersji drukarki laserowej Konica Minolta bizhub 4000I, którą można łączyć z przenośnymi urządzeniami. Nie zapominajmy o modelu Konica Minolta C35P, który cechuje nie tylko wydajny druk w kolorze, czy czytelny i intuicyjny panel pozwalający na łatwe a zarazem wygodne drukowanie.

Zaletą drukarek Konica Minolta jest bardzo cicha praca, szybkość, wydajność.

Nasza firma oferuje sprzedaż oraz dzierżawę kserokopiarek marki Konica Minolta. Bez względu na sposób finansowania zapewniamy profesjonalną obsługę oraz serwis w trakcie trwania umowy.