Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

O Firmie

Kim Jesteśmy

Copix Sp. z o.o.

Jako serwis urządzeń marki Konica Minolta wyznaczyliśmy sobie jeden główny cel. Jest nim pomoc Państwu w zwiększeniu efektywności i konkurencyjności Firm przez Państwa prowadzonych poprzez usprawnienie przepływu dokumentów. To właśnie dzięki kserokopiarkom Konica Minolta z serii Bizhub możemy realizować nasz cel. Dodatkowo gwarantem profesjonalizmu dla Państwa jest zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, nasz zespół doświadczonych doradców, wykwalifikowani technicy serwisu, a także potencjał technologiczny.

dzierzawa-kserokopiarek-konica-minolta

Na przewagę naszej firmy składają się

308 large

Aby sprostać rosnącym wymaganiom nowoczesnych firm i Państwa potrzebom, systemy wielofunkcyjne Konica Minolta oferują tryby pracy w czerni lub w kolorze, zależnie od potrzeby w danej chwili. Są połączeniem funkcjonalności kopiarki, drukarki, skanera sieciowego oraz faxu klasycznego jak i internetowego (ifax). Polecamy zapoznanie się z pełną listą oferowanych rozwiązań w katalogu produktów na naszej stronie. Zapraszamy również do serwisu urządzeń marki Konica Minolta.

W razie problemów ze sprzętem zapewniamy profesjonalne pogotowie serwisowe na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy jak najszybciej na miejsce, realizujemy pomoc serwisową i dokonujemy potrzebnych napraw urządzeń marki Konica Minolta, czy też marki Develop, aby zapewnić im jak najszybciej ponowną funkcjonalność. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych serwisantów, potwierdzonym odpowiednimi certyfikatami, zapewniamy najskuteczniejszą pomoc, oraz gwarancje najwyższej jakości usług.

Nasza firma powstała by ułatwiać pracę innym. Małe, średnie i ogromne firmy czy korporacje nie funkcjonują prawidłowo bez drukarek czy kserokopiarek. Postęp w rozsądnej cenie tylko dzięki kserokopiarkom Konica Minolta. Komfort druku ogromnej ilości dokumentów bez ogromnego obciążenia budżetu firmy oraz cicha praca sprzętu to nie liczne zalety proponowanych przez nas maszyn na wynajem.

Rozbudowaliśmy także prowadzoną przez nas działalność o szeroki zakres usług poligraficznych i reklamowych. Wykonujemy także Outsourcing z zakresu drukowania/kopiowania dokumentów z wykończeniem i dostarczamy materiały eksploatacyjne typu tonery tylko i wyłącznie oryginalne Konica Minolta pod wskazany adres w bardzo szybkim czasie.