Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek

  • Home
  • Wynajem i dzierżawa kserokopiarek
Co możemy zaoferować Twojej firmie

Dlaczego wybrać nasz sprzęt?

Nasi wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie zaproponują odpowiednią kserokopiarkę do Państwa potrzeb, zaś w razie usterki nasi serwisanci doprowadzą sprzęt do idealnego stanu. W ekstremalnych sytuacjach zabezpieczymy biuro zastępczą kserokopiarką aby zachować ciągłość pracy. Doskonale wszyscy wiemy, że liczy się czas, zaufanie, kompleksowa obsługa. Wszystkim podmiotom oprócz opcji zakupu profesjonalnego sprzętu polecamy również dzierżawę kserokopiarek Konica Minolta na terenie Warszawy i okolic.

serwis-konica-minolta

Nasza firma powstała by ułatwiać i w sposób maksymalny upraszczać pracę innym. Małe, średnie i ogromne firmy czy korporacje nie są dziś w stanie funkcjonować prawidłowo bez drukarek czy kserokopiarek. Postęp w rozsądnej cenie może nastąpić tylko dzięki większym kserokopiarkom a szczególnie dzięki naszej marce Konica Minolta. Komfort druku sporej ilości dokumentów bez ogromnego obciążenia budżetu firmy oraz cicha praca sprzętu to niezliczone zalety proponowanych przez nas urządzeń.

Skanowanie, drukowanie, kopiowanie, faksowanie dzięki nam będzie możliwe nie tylko w firmie, ale i prywatnym domu. Proponowany przez nas sprzęt szybko i efektywnie zaspokoi Państwa potrzeby, zaś wykwalifikowany doradca dopasuje odpowiednią kserokopiarkę do wytycznych zebranych we wcześniejszym wywiadzie. Wynajem zapewni zmniejszenie kosztów nie uszczuplając przy tym wzrostu produktywności.

Konica Minolta to najlepszy wybór gdy oczekują Państwo innowacyjnych rozwiązań sprzętowych. W swojej ofercie posiadamy drukarki i kserokopiarki z systemem druku produkcyjnego bizhub PRO czy też bizhub PRESS, o różnorodnej prędkości drukowania, o doskonałej jakości wydruku czarno białego jak i kolorowego.

Kserokopiarki i drukarki Konica Minolta dzięki polskiemu menu są łatwe w obsłudze. Zastosowana w nich karta sieciowa ułatwia pracę przez szybki przesył materiałów wprost do urządzenia przez użytkowników, co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Sprzęt Konica Minolta dzięki podstawie wyposażonej w koła jezdne można przemieszczać w dowolne miejsce. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy bogatą ofertę kserokopiarek i drukarek wyposażonych we wszystko co jest niezbędne do prawidłowej pracy w środowisku biurowym. Urządzenia pracują wyłącznie na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych Konica Minolta, a same maszyny dostarczamy i instalujemy pod wskazanym adresem. Na ostatnim etapie dla wszystkich Użytkowników przeprowadzamy bezpłatne szkolenie z obsługi danego modelu kserokopiarki. Co najważniejsze to fakt, iż Wynajem urządzeń jest bezpłatny a minimalny ryczałt miesięczny jest w całości przeznaczony na kopie / wydruki. 

pomożemy Twojej firmie dobrać idealną ofertę

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas

+48 (22) 622 43 71

308 large