Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Jak oszczędzać na druku w firmie?

Kontrola wydruków z Kserokopiarkami Konica Minolta

Kontrola wydatków jest istotnym elementem w procesie rozwoju Twojej działalności. W wielu firmach klasyczne papierowe wydruki nadal odgrywają ważną rolę, ponieważ są kluczowym nośnikiem większości ważnych dokumentów. Zastąpienie tradycyjnych metod druku nowoczesnym, odpowiednio wdrożonym systemem pozwoli ograniczyć koszty oraz usprawnić proces drukowania i przepływu dokumentów. Idealnym rozwiązaniem są kserokopiarki Konica Minolta.

 

Wdrażając przejrzyste zasady dotyczące druku oraz dobierając odpowiednie urządzenia do konkretnych zleceń możesz w znaczny sposób obniżyć koszty . Scentralizowanie systemu zarządzania usługami wydruku sprawi, że nie zaistnieją sytuacje związane z „dokumentowym chaosem”, (niepotrzebne tworzenie kopii, dublujące się dokumenty, przy wydruku których pracownicy marnują papier i tusz). Takie skonsolidowanie systemu przyczyni się także do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Wdrożenie wyspecjalizowanego rozwiązania do zarządzania usługami druku opiera się na zgraniu ze sobą trzech kluczowych elementów: urządzeń drukujących, urządzeń skanujących oraz oprogramowania, które będzie nadzorowało ich pracę.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Odpowiednie zarządzanie drukiem pozwala na maksymalne wykorzystanie zasobów firmowego sprzętu ( wszystkie materiały eksploatacyjne zostaną wymienione na czas), dzięki czemu firma uniknie przestojów w druku.

WYNAJEM I DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK

 

Małymi nakładami pracy możesz zwiększyć produktywność Twojej Firmy. Postaw na rozwój i technologię, która ułatwi Ci ścisłą kontrole i redukcję wydatków związanych z drukiem. Ponadto wdrożenie inteligentnych zabezpieczeń pozwala na upłynnienie przepływu pracy i zwiększenie produktywności, co daje Ci przewagę nad konkurencją. Oszczędzanie na druku w firmie nie wymaga skomplikowanych działań. Ulepszenia są łatwe do wprowadzenia. System nie wymaga zatrudniania fachowców, ponieważ obsługa oprogramowania została opracowana tak aby była czytelna i zrozumiała dla pracowników.

Wymagana identyfikacja każdego użytkownika, który chce wydrukować, zeskanować lub skopiować dokumenty na urządzeniach znajdujących się wewnątrz firmy jest kolejnym przykładem na to, że bezpieczny druk pozwala na całkowitą kontrole i optymalne zredukowanie kosztów w stosunkowo krótkim czasie.

Firma Konica Minolta daje Twojej organizacji możliwość na bezpieczniejsze, szybsze i prostsze metody druku. Kserokopiarki Konica Minolta sprostają wygórowanym kryteriom. Postaw na wygórowane standardy i zaawansowane technologie, dzięki którym Twoja Firma będzie mogła się prężnie rozwijać i górować nad konkurencją.