wynajem i dzierżawa kserokopiarek konica minolta

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek

Szukasz profesjonalnego sprzętu do biura? Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę! Niezawodne i tanie w eksploatacji kserokopiarki.

Nasza firma powstała by ułatwiać pracę innym. Małe, średnie i ogromne firmy czy korporacje nie funkcjonują prawidłowo bez drukarek czy kserokopiarek. Postęp w rozsądnej cenie tylko dzięki kserokopiarkom Konica Minolta. Komfort druku ogromnej ilości dokumentów bez ogromnego obciążenia budżetu firmy oraz cicha praca sprzętu to nie liczne zalety proponowanych przez nas maszyn.

Nasi pracownicy dobiorą kserokopiarkę do Państwa potrzeb, zaś w razie usterki nasi serwisanci doprowadzą sprzęt do idealnego stanu a my ze swojej strony zabezpieczymy biuro zastępczą kserokopiarką, Liczy się czas, zaufanie, kompleksowa obsługa. W przypadku firm o zbyt niskim budżecie, uniemożliwiającym zakup profesjonalnego sprzętu polecamy dzierżawę kserokopiarek Konica Minolta na terenie Warszawy.

Skanowanie, drukowanie, kopiowanie, faksowanie dzięki nam będzie możliwe nie tylko w firmie, ale i prywatnym domu. Proponowany przez nas sprzęt szybko i efektywnie zaspokoi Państwa potrzeby, zaś wykwalifikowany doradca dopasuje odpowiednią kserokopiarkę do wytycznych zebranych we wcześniejszym wywiadzie. Wynajem zapewni zmniejszenie kosztów nie uszczuplając przy tym wzrostu produktywności.

Konica Minolta to najlepszy wybór gdy oczekują Państwo innowacyjnych rozwiązań sprzętowych. W swojej ofercie posiadamy drukarki i kserokopiarki z systemem druku produkcyjnego bizhub PRO czy też bizhu PRESS, o różnorodnej prędkości drukowania, o doskonałej jakości wydruku czarno białego jak i kolorowego.

Kserokopiarki i drukarki Konica Minolta dzięki polskiemu menu są łatwe w obsłudze. Zastosowana w nich karta sieciowa ułatwia pracę przez szybki przesył materiałów wprost do urządzenia przez użytkowników, co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Sprzęt Konica Minolta dzięki podstawie wyposażonej w kółka można przemieszczać w dowolne miejsce. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy bogatą ofertę kserokopiarek i drukarek tylko i wyłącznie oryginalne Konica Minolta, które nie tylko dostarczamy i instalujemy pod wskazanym adresem dodatkowo uczymy obsługi wybranego urządzenia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

pomożemy dobrać idealną ofertę dla Ciebie