Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Legionowo

  • Home
  • Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Legionowo

Szukasz profesjonalnego sprzętu do biura? Niezawodne i tanie w eksploatacji kserokopiarki.

Obecnie nikt nie wyobraża sobie firmy czy biura bez kserokopiarki. Obieg dokumentów byłby prawie niemożliwy bez kopiowania, kserowania, skanowania.

Nasza firma powstała, by dostarczać idealne rozwiązania dla biur, firm, punktów ksero oraz indywidualnym osobom. Dzięki nam znika problem inwestycji w nowoczesną, oszczędną oraz łatwą w utrzymaniu kserokopiarkę czy też niewielkąni drukarkę. Gdy szukasz maszyn do kopiowanie lub gdy ta którą posiadasz nie spełnia Twoich oczekiwań albo wymaga naprawy skontaktuj się z nami.

Kserokopiarki Konica Minolta to najlepszy wybór zarówno dla małych firm, ogromnych korporacji czy też punktów ksero. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zajmujemy się nie tylko sprzedażą drukarek kolorowych czy czarno-białych, dodatkowo poszerzyliśmy naszą działalność o wynajem oraz dzierżawę.

Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się zatrudniającą najlepszych by kompleksowo świadczyć usługi. Prowadzimy zarówno naprawę drukarek i kserokopiarek oraz przeglądy okresowe. Już wielu zadowolonych jest z naszych usług. Nasze propozycje rozwiązania problemu jakim jest posiadanie sprzętu, który ciągle rozwija się, dodatkowo uzupełnia fakt, iż sprzęt, który oferujemy cechuje niski koszt wydruku, profesjonalna i kompleksowa obsługi serwisowa oraz w przypadku awarii szybkie dostarczenie sprzętu zastępczego. Wymienione korzyści wielokrotnie przekładają się na efektywniejszą pracę biura.

Dzierżawa czy też możliwość wynajmu nowoczesnej kserokopiarki pozwala na pracę bez wkładu finansowego. Urządzenia, które mamy w swojej ofercie już wielu firmom i biurom zapewniły komfort pracy. Kserokopiarki Konica Minolta cechuje wysoka wydajność, możliwość wprowadzenia limitu wydruku oraz niski koszt eksploatacji. Nasza firma podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Drukarki Konica Minolta ze względu na możliwość modernizowania są najlepszym rozwiązaniem dla każdego biura. Nie zapominany o tych co są zdecydowani posiadać swoje maszyny. Dla nich przygotowujemy konkurencyjne oferty. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Polecając drukarki kserokopiarki firmy Konica Minolta mamy w pełni świadomość, że każdy liczy na rozwój i dąży do ulepszania swojego biura tak, by funkcjonowało sprawnie i wydajnie.

Kserokopiarki wspomnianej firmy to urządzenia o prostym menu w języku polskim, które ma możliwość dopasowania się do potrzeb biura lub osoby indywidualnej nawet poprzez mniejszy wpływ na środowisko. Niskie zużycie energii, najwyższe bezpieczeństwo danych zapewnione przez zabezpieczenia typu Bitdefender oraz silnik antywirusowy, a także intuicyjne sterowniki zaliczamy do zalet oferowanych przez nas kserokopiarek.

Jeśli są Państwo zdecydowani zainwestować w najwyższej jakości sprzęt idealnie trafiliście. Po krótkim wywiadzie dobierzemy najlepszą maszynę dla najlepszych.

pomożemy Twojej firmie dobrać idealną ofertę

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas

+48 (22) 622 43 71

308 large