Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Mińsk Mazowiecki

  • Home
  • Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Mińsk Mazowiecki

Szukasz profesjonalnego sprzętu do biura? Niezawodne i tanie w eksploatacji kserokopiarki.

Patrząc na potrzeby rynku nasza firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów na terenie Mińska Mazowieckiego oraz okolic. Naszym celem jest dostarczanie sprzętu małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą kserokopiarek marki Konica Minolta, ale również wynajmem oraz dzierżawą.

Sprzęty, które oddajemy do Państwa dyspozycji, są na bieżąco serwisowane zgodnie z wymogami. Kserokopiarki rozwijają wraz z firmą, dopasowując się do każdego biura oraz potrzeb indywidualnego klienta. Nasza firma dopasuje sprzęt do Państwa biura tak, by działał wzorowo i według potrzeb.

Kserokopiarki Konica Minolta to najlepszy wybór również ze względu na niski koszt utrzymania, wysoką wydajność, możliwość wprowadzania limitu wydruku czy polskie menu. Kserokopiarki Konica Minolta są jedne z najlepszych na rynku wśród sprzętów do drukowania, kserowania i skanowania. Jest to sprzęt wydajny, prosty w obsłudze oraz o najwyższej jakości wydruku. Sprawdzają się zarówno w małym biurze czy punkcie ksero, jak również w większej korporacji.

Oddajemy nasze kserokopiarki w Państwa ręce i zapewniamy, że umożliwią wydajną pracę. Wynajem czy dzierżawa pozwala na użytkowanie nowoczesnych maszyn w rozsądnej cenie.

Dzierżawiąc od nas kserokopiarkę Konica Minolta na terenie Mińska Mazowieckiego czy też w okolicy mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Nie tylko dowieziemy do Państwa wynajętej kopiarki, ale przeprowadzimy instalację, podłączymy do stanowiska komputerowego w sieci, dopasujemy limit wydruku do potrzeb miesięcznych oraz wytłumaczymy jak obsługuje się sprzęt.

W przypadku awarii szybko dostarczymy sprzęt zastępczy bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo gwarantujemy Państwu bezpłatne serwisowanie, które uwzględnia przeglądy okresowe czy też konserwację.

Dzięki naszej kserokopiarce mogą Państwo optymalizować koszty w swojej firmie. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego oferty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

pomożemy Twojej firmie dobrać idealną ofertę

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas

+48 (22) 622 43 71

308 large