Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Piaseczno

  • Home
  • Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Piaseczno

Szukasz profesjonalnego sprzętu do biura? Niezawodne i tanie w eksploatacji kserokopiarki.

Idąc za potrzebą rynku nasza firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów na terenie Piaseczna oraz okolicy. Oprócz sprzedaży kserokopiarek znakomitej marki Konica Minolta zajmujemy się również wynajmem oraz dzierżawą.

Sprzęty, które oddajemy w Państwa ręce są na bieżąco serwisowane, zgodne z wymogami. Ich zaletą jest możliwość dopasowania do każdego biura. Maszyny te rozwijają się wraz z firmą. Kserokopiarki Konica Minolta to najlepszy wybór ze względu na możliwość ich udoskonalania według własnych potrzeb, niski koszt utrzymania, wysoka wydajność, możliwość wprowadzania limitu wydruku, polskie menu to nieliczne zalety naszych kserokopiarek.

Nasza firma po przeprowadzeniu wywiadu dopasuje sprzęt do Państwa biura tak , by działał bez zarzutów. Obserwując rankingi sprzętów do kserowania, drukowania czy też skanowania kserokopiarki Konica Minolta są jedne z najlepszych na rynku. Nie ważne czy znajduje się one w małym biurze, punkcie ksero czy też korporacji wszyscy użytkownicy zgodnie mogą potwierdzić, że nie ma innego wydajniejszego, prostszego w obsłudze oraz o najwyższej jakości wydruku sprzętu.

Nie każda firma może pozwolić sobie na zainwestowanie w nowoczesne kserokopiarki, my oddajemy je w Państwa ręce by umożliwiały wydajną pracę. Wynajem czy dzierżawa pozwala na użytkowanie nowoczesnych maszyn w rozsądnej cenie. Dzierżawiąc od nas kserokopiarkę Konica Minolta na terenie Piaszeczna czy też w okolicy możecie spać spokojnie. Oprócz dowiezienia do Państwa wynajętej kopiarki przeprowadzimy instalację, oraz szkolenie podłączymy ją do stanowiska komputerowego w sieci czy tez dopasujemy limit wydruku do potrzeb miesięcznych.

W przypadku awarii bez dodatkowych kosztów szybko dostarczymy sprzęt zastępczy. Dodatkowo nasi wykwalifikowani pracownicy zatroszczą się o sprzęt w ramach bezpłatnego serwisowania, który obejmuje przeglądy okresowe czy też konserwację. Dzięki nam mogą Państwo optymalizować koszty w swojej firmie mimo posiadania kserokopiarki i robienia wydruków w kolorze lub czarno białych najwyższej jakości.

Staramy się być elastyczni, nasze oferty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Powstaliśmy, by dostarczać sprzęt małych, średnim i dużym przedsiębiorstwom by troszczyć się o sprzęt potrzebny w dobrym funkcjonowaniu firmy.

pomożemy Twojej firmie dobrać idealną ofertę

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas

+48 (22) 622 43 71

308 large