Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Kserokopiarki Konica Minolta Warszawa – czym dysponujemy cz. 1

  • Home
  • Wpisy
  • Kserokopiarki Konica Minolta Warszawa – czym dysponujemy cz. 1

W naszej ofercie można znaleźć wiele urządzeń, kryjących się pod różnymi nazwami. Dla osób nieznających specyfiki naszych maszyn nazwy naszych modeli pewnie niewiele mówią potencjalnemu klientowi, dlatego też postanowiliśmy nieco przybliżyć Państwu nasz asortyment uwzględniając główne parametry drukarek o których pisaliśmy w poprzednim wpisie “Na co zwracać uwagę przy wyborze kserokopiarki do firmy lub biura“.

Konica Minolta kserokopiarki A3

W naszych firmach czy biurach najczęściej wykorzystywany format papieru to A4 jednakże coraz więcej osób decyduje się na zaopatrzenie się w kserokopiarki i maszyny umożliwiające kopiowanie czy też drukowanie w formacie A3. Format ten będzie szczególnie przydatny przy pracy z różnego rodzaju projektami, które ze względu na dużą ilość szczegółów i elementów wymagają wydruku na większym formacie kartki.  Istotną rzeczą jest fakt, że jeżeli zdecydujemy się na wybór kserokopiarki A3 wydrukujemy również dokumenty lub zdjęcia o mniejszym formacie. Oznaczenie A3 bądź A4 oznacza maksymalny format papieru obsługiwany przez daną kserokopiarkę. Warto zauważyć, że kserokopiarki A3 główni wybierane są ze względów ekonomicznych, ponieważ ich eksploatacja jest zazwyczaj znacznie tańsza w porównaniu do kserokopiarek A4, a to z kolei ma ogromne znaczenie, szczególnie gdy nasze miesięczne obciążenie maszyny jest duże.

 

Wśród naszych kserokopiarek A3 na szczególne zainteresowanie zasługują np. Konica Minolta Bizhub 224e. Maszyna ta sprawdzi się idealnie wykorzystywana do codziennych zadań biurowych w trybie monochromatycznym. Urządzenie to nie tylko kseruje, ale również drukuje i skanuje w formacie A3 oraz mniejszym. Ta wielofunkcyjna maszyna potrafi nie tylko drukować, ale również skanować i kopiować arkusze w formacie do A3. Ten model urządzenia najlepiej sprawdzi się w małych firmach, bibliotekach, niewielkich szkołach czy pracowniach.

 

Innym ciekawym modelem A3 Konica Minolta Bizhub C35. Ta urządzenie również świetnie się sprawdzi w biurze. Główne zalety tego modelu to szybkość wydruku
i ekonomiczność.

 

Jeżeli interesuje Cie urządzenie A3 drukujące również w kolorze polecamy model Konica Minolta Bizhub C284e. Cechą charakterystyczną tego modelu jest największy jak dotąd ekran dotykowy w ofercie Konica Minolta. Duży panel znaczenie ułatwia zarządzanie funkcjami urządzenia. Główne parametry tego urządzenia to:

  • Szybkość A4/A3: 28/14 str./min. w trybie czarno-białym i kolorowym
  • Formaty papieru: od A6 do SRA3
  • Najwyższej klasy kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3

Model ten idealnie sprawdzi się w wymagającym środowisku eksploatacyjnym.