Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Konica Minolta i my

jak zauważyliście od jakiegoś czasu mamy nowe logo. Nasi klienci zadowoleni ze świadczonych przez nas usługo polecają nas dalej. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje. Po pierwsze reprezentujemy jedną z najlepszych marek urządzeń drukujących na świecie Konica Minolta. Jak powstała firma i jak ewoluowała to przedstawimy za chwilę.

Założenie firmy Konica nastąpiło w 1873; była to jak zapewne wielu z was słyszało jedna z najlepszych firm sprzedających materiały fotograficzne i litograficzne. W roku 1903 firma wprowadziła na rynek japoński pierwszy firmowy aparat „Cherry Hand Camera”. Firma Minolta powstała później w 1928 roku. Pierwsza kopiarka Copymaster pod brandem powstała w roku 1960. Tu możemy zacząć kroki ku nowoczesnemu spojrzeniu na produkty marki, blisko 40 lat pracy zaowocowało stworzeniem Konica Minolta Supplies Manufacturing Co., Ltd., joint venture produkującego tonery polimeryzowane. Nowy typ maszyn MFP typu bizhub wyszedł w 2004 roku. Tyle jeśli chodzi o historię, ale to dzięki niej i latom doświadczeń Konica Minolta dostarcza najlepsze z możliwych rozwiązań dla biznesu w zakresie procesów druku, kopiowania i archiwizacji dokumentów.

Drugim uzupełniającym atutem  jest nasz personel, ludzie to jedna z najcenniejszych reklam firmy. Dzieki naszym pracownikom ich doświadczeniu i kompetencji nasz serwis funkcjonuje jak w zegarku. A czas reakcji naszych techników daje naszym klientom pewność, że nie będą musieli godzinami oczekiwać reakcji serwisu, kiedy praca musi być wykonana najszybciej  jak to jest możliwe.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli to dzięki nim nasza praca jest jedną z przyjemniejszych aspektów dnia codziennego.

Zespół Copix