Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Wołomin

  • Home
  • Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Wołomin

Szukasz profesjonalnego sprzętu do biura? Niezawodne i tanie w eksploatacji kserokopiarki.

Naszym celem jest dostarczanie funkcjonalnego sprzętu małym, średnim oraz dużym firmom i przedsiębiorstwom. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom rynku oraz oczekiwaniom klientów.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą kserokopiarek marki Konica Minolta, ale również wynajmem oraz dzierżawą. Sprzęty, które oddajemy do Państwa dyspozycji, są na bieżąco serwisowane zgodnie z wymogami. Kserokopiarki rozwijają wraz z firmą, dopasowując się do każdego biura oraz potrzeb indywidualnego klienta.

Zajmujemy się wynajmem i dzierżawą kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki Konica Minolta na terenie Wołomina i okolic. Oddajemy do Państwa dyspozycji niezawodne, wydajne i proste w obsłudze sprzęty, które są na bieżąco serwisowane zgodnie z wymogami.

Biorąc pod uwagę Państwa potrzeby, nasza firma dopasuje sprzęt do Państwa biura. Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta zapewniają niski koszt utrzymania, wysoką efektywność, możliwość określenia limitu wydruku, polskie menu oraz najwyższą jakość wydruku. Sprzęty firmy Konica Minolta spełnią oczekiwania zarówno w małym biurze czy punkcie ksero, jak również w większej instytucji lub korporacji. Wynajem czy dzierżawa naszego sprzętu pozwala na użytkowanie nowoczesnych maszyn w rozsądnej cenie.

Wynajmując lub dzierżawiąc od nas kserokopiarkę Konica Minolta na terenie Wołomina czy też w okolicy mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – dowieziemy do Państwa wynajęte urządzenie, przeprowadzimy jego instalację, podłączymy do stanowiska komputerowego w sieci, w razie potrzeby dopasujemy limit wydruku oraz przeprowadzimy szkolenie obsługi sprzętu.

Zapewniamy również dojazdy, przeglądy, naprawy oraz na bieżąco realizujemy dostawę tonerów i innych potrzebnych części. Na wypadek awarii kserokopiarki szybko i bez dodatkowych kosztów dostarczymy sprzęt zastępczy. Dodatkowo świadczymy bezpłatną kompleksową opiekę serwisową, która uwzględnia przeglądy okresowe oraz konserwację. Dzięki naszym urządzeniom mogą Państwo optymalizować koszty w swojej firmie.

Zadowolenie Państwa stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasze oferty dopasujemy do indywidualnych potrzeb oraz zapewnimy brak zmartwień związanych z użytkowaniem naszego sprzętu.

pomożemy Twojej firmie dobrać idealną ofertę

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas

+48 (22) 622 43 71

308 large