Optymalne rozwiązania do Twojego biura

COPIX Sp. z o.o. 
ul. Laurowa 6
03-197 Warszawa

Napisz do nas:
biuro@copix.pl

Konica Minolta wynajem i dzierżawa kserokopiarek Warszawa

  • Home
  • Konica Minolta wynajem i dzierżawa kserokopiarek Warszawa

Szukasz profesjonalnego sprzętu do biura? Niezawodne i tanie w eksploatacji kserokopiarki.

Dostosowując się do potrzeb oraz oczekiwań naszych konsumentów, nasza firma dąży do współpracy z przedsiębiorstwami niezależnie od ich rozmiaru. Oferujemy wynajem oraz dzierżawę kserokopiarek spod szyldu marki Konica Minolta.

Urządzenia które oferujemy naszym kontrahentom są serwisowane zgodnie z zaleceniami oraz wymogami producenta. Nasze działania prowadzimy w obrębie całej Warszawy, oraz jej okolic. Każdy z pojedynczych produktów jest dostosowywany pod biuro, przedsiębiorstwo lub miejsce w którym będzie pełniło swoje obowiązki oraz pod osoby korzystające z naszego sprzętu. Jesteśmy firmą która stawia wymagania swoich klientów jako pierwszorzędne cele do spełnienia. Z tego powodu sprzęt który oferujemy nie jest losowym wyborem. Kserokopiarki Konica Minolta to trafny oraz najbardziej celny wybór pomiędzy urządzeniami służącymi do kserowania, drukowania oraz skanowania, z wielu powodów. Urządzenia z naszej oferty kserokopiarek oraz drukarek Konica Minolta mogą przekazywać na kartkę obraz czarno-biały lub kolorowy, równocześnie ich zaletami jest wysoka wydajność idąca w parzę z niskim kosztem utrzymania. Nasze kserokopiarki wyróżniają się również menu w języku polskim, oraz możliwością nakładania limitu ilości wydruku, prostotą w obsłudze oraz najwyższą jakością wydruku.

Wyróżniająca się oferta wynajmu lub dzierżawy umożliwia korzystanie z najwyższej klasy maszyn w konkurencyjnej oraz wyróżniającej się kwocie. Dzięki skupieniu się na poszczególnym terytorium, w tym przypadku Warszawie oraz jej okolicach, możemy pójść o krok dalej, nie wydajemy tylko sprzętu do dyspozycji, ale również dowieziemy do Państwa wynajęty produkt, zainstalujemy go oraz połączymy go ze stanowiskiem komputerowym oraz siecią, dostosujemy jego pracę do potrzeb przedsiębiorstwa oraz wytłumaczymy prostą obsługę sprzętu.

Również obszar w którym nasza oferta jest oferowana, pomaga w sytuacjach awaryjnych. W sytuacji awarii dostarczymy zastępczy sprzęt, oraz gwarantujemy serwisowanie, w tym przeglądy okresowe oraz konserwację urządzeń. Dzięki naszym Kserokopiarkom mogą Państwo obniżyć nakłady finansowe na ten cel.

pomożemy Twojej firmie dobrać idealną ofertę

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas

+48 (22) 622 43 71

308 large