Copix Sp. z o.o. - kim jesteśmy?

Jako serwis urządzeń marki Konica Minolta wyznaczyliśmy sobie jeden główny cel. Jest nim pomoc Państwu w zwiększeniu efektywności i konkurencyjności Firm przez Państwa prowadzonych poprzez usprawnienie przepływu dokumentów. To właśnie dzięki kserokopiarkom Konica Minolta z serii Bizhub możemy realizować nasz cel. Dodatkowo gwarantem profesjonalizmu dla Państwa jest zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, nasz zespół doświadczonych doradców, wykwalifikowani technicy serwisu, a także potencjał technologiczny.

O Firmie serwis kserokopiarek

Na przewagę naszej firmy składają się:

  • właściwe ustalanie potrzeb naszych Klientów;
  • elastyczna i indywidualna współpraca z każdym Klientem;
  • doświadczony zespół doradców i serwisantów, rozszerzających swoje umiejętności licznymi szkoleniami;
  • szybki czas reakcji na potrzeby Klientów.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom nowoczesnych firm i Państwa potrzebom, systemy wielofunkcyjne Konica Minolta oferują tryby pracy w czerni lub w kolorze, zależnie od potrzeby w danej chwili. Są połączeniem funkcjonalności kopiarki, drukarki, skanera sieciowego oraz faxu klasycznego jak i internetowego (ifax). Polecamy zapoznanie się z pełną listą oferowanych rozwiązań w katalogu produktów na naszej stronie. Zapraszamy również do serwisu urządzeń marki Konica Minolta.

Rozbudowaliśmy także prowadzoną przez nas działalność o szeroki zakres usług poligraficznych i reklamowych. Wykonujemy także Outsourcing z zakresu drukowania/kopiowania dokumentów z wykończeniem i dostarczamy materiały eksploatacyjne typu tonery tylko i wyłącznie oryginalne Konica Minolta pod wskazany adres w bardzo szybkim czasie. 

Rozpoczęliśmy akcje promowania wysokiej jakości wydruków cyfrowych. Za sprawą profesjonalnych urządzeń Konica Minolta jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość za niezwykle atrakcyjną cenę

Zapraszamy do kontaktu oraz poznania nowych możliwości.