konica minolta

Kserokopiarka Konica Minolta na uczelni lub w szkole pomysłem na biznes

Aby nasza firma funkcjonowała musi mieć klientów, dlatego też badamy rynek, robimy różne analizy i staramy się oszacować ilu klientów skorzysta z naszych usług. Oczywiście idealnie byłoby dotrzeć do potencjalnie największej grupy klientów lub też do skupiska ludzi wśród których takich potencjalnych... czytaj dalej.

Konica Minolta i my

Witajcie, jak zauważyliście od jakiegoś czasu mamy nowe logo. Nasi klienci zadowoleni ze świadczonych przez nas usługo polecają nas dalej. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje. Po pierwsze reprezentujemy jedną z najlepszych marek urządzeń drukujących na świecie Konica... czytaj dalej.

Nagroda dla Konica Minolta

Podczas tegorocznej edycji Buyers Lab Konica Minolta po raz czwarty z rzędu została wyróżniona „A3 MFP Line of the Year”. Na podstawie szerokiej listy kryteriów Jury tegorocznej edycji BLI Awards wyróżniła Konica Minolta w czterech wysoko cenionych obszarach: niezawodność, jakość obrazu, łatwość... czytaj dalej.

Toner część 2. Jak wymienić toner w kserokopiarce Konica Minolta?

Aspektem nieodłącznie związanym z tonerem i jego eksploatacją jest jego wymiana. Zwykle w modelach konica minolta wgrana jest animacja służąca do usprawnienia tej czynności. Oczywiście na początku można się bać zadając sobie nurtujące pytania typu: a jak coś popsuję, albo zrobię źle? Zatem od razu... czytaj dalej.