Blog

TONER DO KSEROKOPIARKI Konika Minolta
Podczas zakupu kserokopiarki, czy nawet drukarki, często naszym głównym kryterium jest cena – przede wszystkim wyłącznie urządzenia. Wielu z nas nie zastanawia się jakie koszty związane z użytkowaniem urządzenia poniesie w przyszłości. Urządzenia wielofunkcyjne charakteryzują się szybką i wydajną pracą. Podczas zakupu najtańszego urządzenia powinniśmy zweryfikować ile kopii robimy w miesiącu. Na tej podstawie będziemy mogli stwierdzić na ile wystarczą nam materiały eksploatacyjne takie jak, np. tonery czy bębny.Nierzadko sprzedawcy oferują zamienniki tonerów, które są tańsze lecz nie jest... czytaj dalej.
04/11/2018 - 00:09
punkt ksero dochodowym pomysłem na biznes z dotacji unijnej, kserokopiarka konica minolta
Aby nasza firma funkcjonowała musi mieć klientów, dlatego też badamy rynek, robimy różne analizy i staramy się oszacować ilu klientów skorzysta z naszych usług. Oczywiście idealnie byłoby dotrzeć do potencjalnie największej grupy klientów lub też do skupiska ludzi wśród których takich potencjalnych klientów byłoby naprawdę dużo. Jeżeli chodzio świadczenie usług ksero uczelnia lub szkoła może być naszym strzałem w dziesiątkę z kilku powodów.Po pierwsze naszym potencjalnym klientem będzie każdy uczeń, student i nauczyciel lub wykładowca. W przeciętnej średniej szkole uczy się około 500 uczniów... czytaj dalej.
03/10/2018 - 14:57
Dzierżawa kserokopiarek warszawa
zalety wypożyczania maszyn ksero Często, gdy chcemy założyć własny punkt usługowy związany z kserowaniem, zastanawiamy się czy przyniesie on nam szybkie zyski. O tym gdzie najlepiej otworzyć punkt ksero i jaka kserokopiarkę wybrać pisaliśmy tutaj. W przypadku, gdy nie mamy wystarczającego kapitału na zakup nowej kserokopiarki lub nie jesteśmy pewni czy nasz nowy interes będzie opłacalny, warto zastanowić się nad dzierżawą wybranej kserokopiarki. Dzierżawa kserokopiarki to odpłatny wynajem danej maszyny kserującej na określony czas. Dla początkującego przedsiębiorcy oznacza to, ze przy... czytaj dalej.
03/02/2018 - 08:18
wybór kserokopiarki do biura
Wybór odpowiedniego urządzenia do powielania i drukowania dokumentów to nie lada wyzwanie dla kogoś kto nie do końca jest obeznany w temacie, tym bardziej, że rynek obfituje w różnorodność modeli i firm tych urządzeń.  Dlatego też, jeżeli podejmiesz decyzję o tym, aby zakupić lub wydzierżawić kserokopiarkę lub urządzenie wielofunkcyjne warto zastanowić się nad tym jakie urządzenie w pełni będzie spełniać Twoje wymagania oraz będzie dostosowane do Twoich potrzeb bez narażania Twojej firmy na nadmierne koszty.Pierwszym krokiem do wybrania właściwego urządzenia dostosowanego do potrzeb... czytaj dalej.
02/15/2018 - 16:15
Kserokopiarki Konica Minolta Warszawa
W naszej ofercie można znaleźć wiele urządzeń, kryjących się pod różnymi nazwami. Dla osób nieznających specyfiki naszych maszyn nazwy naszych modeli pewnie niewiele mówią potencjalnemu klientowi, dlatego też postanowiliśmy nieco przybliżyć Państwu nasz asortyment uwzględniając główne parametry drukarek o których pisaliśmy w poprzednim wpisie "Na co zwracać uwagę przy wyborze kserokopiarki do firmy lub biura".Konica Minolta kserokopiarki A3 W naszych firmach czy biurach najczęściej wykorzystywany format papieru to A4 jednakże coraz więcej osób decyduje się na zaopatrzenie się w kserokopiarki... czytaj dalej.
02/02/2018 - 14:37
Każde biuro powinno być wyposażone w urządzenie do przetwarzania obrazu, często funkcja samego druku nie wystarczy. Aby nasze biuro funkcjonowało efektywnie, najpierw należy się zastanowić jakie urządzenie kupić lub wynająć. Aby przejść do wyboru odpowiedniego urządzenia, najpierw musimy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: jaki format papieru będzie przez nas używany? A4 czy A3 a może potrzebujemy większego formatu? wydruki kolorowe czy mono? ile wydruków miesięcznie wykonujemy a ile będziemy wykonywali (analiza miesięcznego obciążenia: kopie, wydruki, skany) jakie dodatkowe opcje usprawnią... czytaj dalej.
06/22/2014 - 15:45
Witajcie, jak zauważyliście od jakiegoś czasu mamy nowe logo. Nasi klienci zadowoleni ze świadczonych przez nas usługo polecają nas dalej. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje. Po pierwsze reprezentujemy jedną z najlepszych marek urządzeń drukujących na świecie Konica Minolta. Jak powstała firma i jak ewoluowała to przedstawimy za chwilę. Założenie firmy Konica nastąpiło w 1873; była to jak zapewne wielu z was słyszało jedna z najlepszych firm sprzedających materiały fotograficzne i litograficzne. W roku 1903 firma wprowadziła na rynek japoński pierwszy firmowy... czytaj dalej.
06/22/2014 - 15:08
zasada działania bębna światłoczułego
Witajcie, kolejnym elementem urządzenia wielofunkcyjnego laserowego jest bęben światłoczuły (OPC drum) . Jest centralnym elementem pracy maszyny laserowej poza tonerem. Żeby przybliżyć funkcje tonera najpierw należy naświetlić pracę urządzenia laserowego. dzialanie_maszyny.jpg Bęben światłoczuły zostaje naładowany elektrostatycznie tak, aby przyciągał cząsteczki tonera. Następnie światło lasera, odbite przez specjalne wirujące lustro, pada na bęben. Przenoszenie obrazu w kserokopiarce to po pierwsze Elektryzowanie, W pobliżu bębna umieszczona jest elektroda, naelektryzowana do napięcia kilku... czytaj dalej.
04/13/2014 - 12:57
Podczas tegorocznej edycji Buyers Lab Konica Minolta po raz czwarty z rzędu została wyróżniona „A3 MFP Line of the Year”. Na podstawie szerokiej listy kryteriów Jury tegorocznej edycji BLI Awards wyróżniła Konica Minolta w czterech wysoko cenionych obszarach: niezawodność, jakość obrazu, łatwość obsługi i produktywność.  Tytuł w tym roku trafił do modeli: Konica Minolta Bizhub C364e Konica Minolta Bizhub C454e Konica Minolta Bizhub 554e.     Dotąd żadnemu producentowi nie udało się zdobyć wyróżnienia przez cztery lata z rzędu. Podczas podejmowania decyzji o przyznaniu nagród Jury ocenia:... czytaj dalej.
03/28/2014 - 10:20
Toner Czarny
Jak wpominaliśmy przy poprzednim wpisie Toner do modelu monochromatycznego z najnowszej serii (224e,364e,284e) wymieniamy bardzo podobnie jak tonery w kolorowych maszynach. Dokładnie to opisuje to obrazek:
03/27/2014 - 13:57